Batory Basket Cup rocznik 2011 chłopców.

24.11.22

5 listopada 2022 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym odbył się XV Ogólnopolski Turniej Koszykówki Chłopców rocznik 2011 Batory Basket Cup pod hasłem ,, Nie palę, nie piję - koszykówką żyję. Zwycięzcą turnieju został zespół Nenufar 5 Ełk, który wygrał wszystkie mecze. Drugie miejsce zajęła drużuna UKS Białołęka Warszawa, trzecie MKS Batory zaś czwarte MOSiR Bielsk Podlaski.
MVP turnieju został Aleks Sewastianowicz
Wyniki spotkań.
MKS Batory - MOSiR Bielsk Podlaski 63:18
UKS Nenufar 5 Ełk - MOSiR Bielsk Podl 89:6 MKS Batory - UKS Białołęka W-wa 24:38
Nenufar 5 Ełk - UKS Białołęka W-wa 55:21
MOSiR Bielsk Podlaski - UKS Białołęka 5:45
MKS Batory - UKS Nenufar 5 Ełk 24:66
Turniej rozgrywany był w przyjaznej atmosferze. We wszystkich meczach widać było wielkie zaangażowanie zawodników. Nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze - zajął III miejsce. Zawodnicy MKS Batory pierwszy raz uczestniczyli w tego typu turnieju i dzięki swojej waleczności znaleźli się na podium. Brawa za postawę!