Finał Ogólnopolskiej Ligi Koszykówki Dziewcząt rocznik 2010/11.

20.07.23
Finał Ogólnopolskiej Ligi Koszykówki Dziewcząt rocznik 2010/2011 za nami. Wspaniała impreza, w której wzięło udział 120 zawodniczek z różnych miast. Formuła ostatniego turnieju polegała na tym, że każda zawodniczka losowała do której drużyny ma dołączyć ( nazwy drużyny z Energa Basket Ligi) zaś trenerzy poprzez losowanie przydzielani byli do prowadzenia zespołów. Wszystkie teamy otrzymały stroje zgodnie z kolorystystyką zespołów grających w ekstraklasie. Po meczach odbyły się konkursy w których trzy z pięciu wygrały nasze zawodniczki. Livia Supronowicz był najlepszą w konkursie dla wysokich (rzuty spod kosza), Lena Zdanowicz rzuty za 3 pkt, Gabrysia Miękus w konkursie technicznym.Trzeba zaznaczyć, że nasze dziewczyny były młodsze od większości zawodniczek. Na koniec najlepsi w rankingach umiejętności zostali nagrodzeni statuetkami. MVP została Gabriela Miękus, zaś wyróżnienie Iza Romanowska. Mecze, które rozegraliśmy podczas Ogólnopolskiej Ligi rozwinęły umiejętności naszych zawodniczek i pozwoliły zdobyc niezbędne doświadczenie.