I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt rocznik 2012 o Puchar Prezydenta Łomży.

26.10.23
Wygrywamy Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt rocznik 2012 ,,UKS 4 Łomża Basket Cup 2023" o Puchar Prezydenta Miasta Łomża. W ostatnim meczu pokonujemy Warsaw Basketball 26:11.
Kolejność turnieju:
I miejsce Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18
II miejsce Uczniowski  Klub Sportowy 4 łomża
III miejsce Warsaw Basketball
IV miejsce MKS  Grójec
Z bilansem 3:0 wygrywamy bezapelacyjnie, zaś o kolejnych miejscach zadecydowały małe punkty, gdyż pozostałe zespoły miały taki sam bilans - jedno zwycięstwo i dwie porażki. Najlepszym
zawodnikiem w naszej drużynie została uznana Wiktoria Gajko. Do najlepszej piąstki turnieju wybrano Aurelię Kulczak zaś MVP została Anastazja Szlędak. Nasze zawodniczki w tym turnieju grały beż żadnych kompleksów, z wielkim zaangażowaniem i wolą zwycięstwa. Było to dobre przetarcie przed rozgrywkami w U12 na Podlasiu.
Skład naszego zespołu:
1 Wiktoria Gajko