III miejsce juniorów starszych w Rozgrywkach na Podlasiu.

01.02.23

W ostatnim meczu rozgrywek juniorów starszych U19 na Podlasiu wygrywamy na wyjeździe z drużyną MOSiR Bielsk Podlaski 42:44. W meczu tym obie drużyny grały bardzo nieskutecznie stąd tak niski wynik. Najważniejsze jest jednak zwycięstwo. Zajmujemy trzecie miejsce w lidze juniorów z takim samym bilansem co drugi zespół w lidze UKS Dziewiątka Łomża (3:3).Zespół z Łomży wygrywa z nami lepszym bilansem punktów z bezpośrednich spotkań. Ten mecz był ostatnim meczem tej drużyny w rozgrywkach młodzieżowych. Dziękujemy Wam chłopaki, że przez tyle lat reprezentowaliści klub MKS Batory 18 w rozgrywkach, turniejach. Razem przeżywaliśmy wiele pięknych momentów. Życzymy Wam samych sukcesów na wszystkich płaszczyznach.