III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Women s Basketball Cup rocznik 2011.

20.07.23
Zajmujemy III miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Women's Basketball CUP w Lublinie. Organizatorem turnieju był klub Bogdanka AZS UMCS Lublin, którego zespół seniorek występuje w ekstraklasie. W swoim pierwszym meczu po zaciętej grze przegrywamy ze zwycięzcą turnieju MLKS MOS Rzeszów 20:27. W drugim spotkaniu wygrywamy z BSK Kadet Biała Podlaska 24:21. W ostatnim meczu, którego stawką było drugie miejsce przegrywamy z gospodarzem turnieju Bogdanką AZS UMCS lUBLIN 13:28. dO Połowy mecz był wyrównany (8:6), zaś po przerwie dało znać o sobie zmęczenie podróżą i popełniamy wiele błędów w obronie co zadecydowało o przegranej.