Jubileusz 10-lecia działalności.

26.10.23
23 października to bardzo ważny dzień w historii naszego Klubu. Dokładnie 10 lat temu rozpoczęliśmy swoją działalność. Przez te wszystkie lata uczestniczyliśmy w rozgrywkach klubowych na Podlasiu, gdzie wiele razy stawaliśmy na podium. Startowaliśmy z sukcesami na wielu turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Byliśmy też sami organizatorami wielkich imprez ogólnopolskich i międzynarodowych Batory Basket Cup połączonych z profilaktyką antyalkoholową pod hasłem ,,Nie palę, nie piję - koszykówką żyję." Wielu naszych wychowanków reprezentowało Podlasie na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce chłopców i dziewcząt. Te lata to wiele sukcesów, ale również i porażek, które są dla nas lekcją. Wyciągamy z nich wnioski i z podniesioną głową idziemy dalej.
Chcemy podziękować zawodnikom, zawodniczkom, trenerom i rodzicom, że jesteście z nami.
Słowa uznania kierujemy pod adresem Pani Dyrektor Marty Brzozowskiej (ZSP nr 5), Pani Dyrektor Elżbiety Zimnoch (SP 19), Pana Dyrektora Dariusza Mierzyńskiego, Pana Dyrektora Wiesława Paniczko ( ZSP nr 2) za życzliwość i pomoc. Chcemy także podziękować Miastu Białystok
za wsparcie finansowe turniejów organizowanych przez Młodzieżowy Klub Sportowy "Batory 18" Białystok i rozgrywek młodzieżowych. Mamy nadzieję, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa i to co najlepsze jeszcze przed nami.