Obóz sportowy - Ełk 2023.

15.10.23

W dniach 16-23.08.2023 r Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 przebywał na obozie sportowo - wypoczynkowym w Olecku. Oprócz codziennych treningów na sali gimnastycznej często wychodzilismy na plażę miejską i Aquaparku, gdzie uczestnicy mogli zregenerować swoje siły i zrelaksować się.  Odwiedziliśmy również kino  i obejrzeliśmy film  pt. ,,Między nami żywiołami". Cała grupa po projekcji filmu byli bardzo zadowolenia . Podczas obozu odbyła się prelekcja na temat bezpieczeństwa nad wodą, zagrożeń w internecie i o ryzyku spotkania  z zakażonym kleszczem. Cały wykład poprowadziły dwie panie z sanepidu i policji. W trakcie obozu odbyły się mecze towarzyskie pomiędzy rocznikiem 2011 i 2010 dziewczyn i chłopców oraz między chłopcami z rocznika 2009 i 2008.  W ostatnim dniu obozu odbyły się konkursy i najlepsi w poszczególnych rocznikach otrzymali pamiątkowe statuetki. Ponadto każdy uczestnik obozu otrzymał pamiątkową koszulkę.  Serdecznie dziękujemy wszystkim zwodnikom za wspólnie  spędzony czas. Do zobaczenia za rok.