Turniej Dziewcząt rocznika 2011 o Puchar Prezydenta Łomży 2022.

18.05.22

Kończymy IX O gólnopolski Turniej Koszykówki Dziewczat o Puchar Prezydenta Łomży 2022 na X miejscu. Był to pierwszy taki turniej naszych zawodniczek. Wiemy, że czeka nas duzo pracy ale to są dopiero poczatki naszej przygody z koszykówką. Po pierwszym dniu turnieju dwie podstawowe zawodniczki nasze nie mogły kontynuować gry z powodu kontuzji. Mimo osłabienia nasz zespół walczył ambitnie do samego końca. Wygraliśmy w turnieju jeden mecz z GUKS Olimpijczyk Łomża 38: 24 i i w dwóch meczach przegraliśmy po zaciętej walce : z MUKS Bydgoszcz 23:29 , z Nenufar Ełk 9:18. W pozostałych meczach przegraliśmy już zdecydowanie  z  drużynami:Kusy Łomianki, UKS 4 Łomża i z Nowym Tomyślem. Na zakończenie turnieju otrzymalismy szereg wyróznień indywidualnych: Iza Romanowska - najlepsza zawodniczka w zespole, Lena Zdanowicz została wybrana do II piatki turnieju, Kornelia Wróbel - zawodniczka na medal i  Gabrysia Miekus - wyróżnienie. Podczas ceremonii zakończenia odbyło sie losowanie nagród wśród zawodniczek turnieju. W czasie tej loterii siedem naszych zawodniczek wylosowało nagrody. Brawo dziewczyny za postawę na turnieju!